למה דווקא "Deja Vu" בחתונה שלנו?

להקת אירועים 

 

כל הזוגות עוברים תהליך דומה, רושמים "להקת חתונות" בגוגל ובוא נראה מה קורה... מי מנגן מה? כמה זה עולה? האם הם טובים או שרק הקליפ מאוד מוצלח? האם הם נחמדים? האם ביום החשוב והגדול שלי הם יקלו עלי או יכבידו עלי?

אז בואו נעשה קצת סדר, "דז'ה וו" מציעה פתרון לכל השאלות האלו...

 

1. היות והלהקה מורכבת מחמישה מוזיקאים מקצועיים, אתם יכולים להיות להיות סמוכים ובטוחים שנישמע טוב ביום המיוחד שלכם. לפני כל אירוע אנחנו נפגשים לעבוד על רשימת השירים שנבחרה על מנת לתת לה ליטושים ושיפורים.

 

2. מנהלת הלהקה, נטלי, תלווה אתכם מהטלפון הראשון, דרך הפגישה ובחירת השירים, ותעזור לכם ליצור את האירוע המושלם מבחינה מוזיקלית. באירוע עצמו, חברי הלהקה נותנים יחס חם, מקצועי ואדיב.

 

3. הופעה של "דז'ה וו" היא הפתעה. אין אורח שמצפה לבחירה כזו של שירים, סגנון, לבוש ואווירה. לכן, לפני שהאורחים מגיעים, אנחנו כבר נסיים את ההכנות להופעה ונחכה בסבלנות מאחורי הקלעים כדי שהאורחים לא לגמרי יידעו מה מצפה להם. כשמגיע הרגע, אנו קופצים אל הבמה ואז מתחילה החגיגה האמיתית. כל שיר שמתחיל להתנגן יוצר התרגשות חדשה, זיכרון שעולה ובעיקר - הנאה ממוזיקה.

 

4. כשאתם מזמינים את "דז'ה וו" לחתונה שלכם אתם יכולים להיות רגועים. מהדור המבוגר יותר, שגדל על השירים האלו וחי אותם בזמן אמת, ועד לדור הצעיר יותר, שאוהב וצמא לרוקנרול אמיתי, כולם יכירו את השירים. יצרנו רשימה אשר מורכבת מהלהיטים המוכרים והאהובים אך לא אלו המאוסים, שכבר באמת עבר זמנם. הרשימה של "דז'ה וו" מורכבת מהשירים ששרדו את מבחן הזמן ושתמיד תמיד כיף לשמוע שוב.

 

5. בשביל רוב האורחים שלכם אין צורך ב"באסים" חזקים, אורות שמהבהבים בלי הרף ושירים ששמעו כבר מאות פעמים באירועים דומים. "דז'ה וו" מציעה לכם הופעה שעונה על הצרכים של כל האורחים, מוזיקה שכיף מאוד לרקוד אותה, עם תשומת לב מיוחדת לווליום, כדי שהאורחים שלכם לא יסבלו מעוצמה מטורפת ולא נעימה. כולם יכולים להנות ולהשתולל על רחבת הריקודים, במקום שתהיה ההפרדה הידועה בין צעירים למבוגרים.

 

6. אם התחלתם לחפש להקה, אתם כבר יודעים שגם בתחום הזה, יש קשת רחבה מאוד של מחירים. אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאם התקשרתם אלינו, כנראה שיש לכם טעם טוב במוזיקה, כנראה שאתם מתכננים אירוע שלא בהכרח "הולך" עם הזרם הסטנדרטי, כנראה שהאורחים שלכם חשובים לכם, וכנראה שאהבתם את מה שראיתם ושמעתם. לכן, אנחנו עושים כמיטב יכולתנו להתאים את עצמנו לתקציב שלכם.

אחת מהסיבות שבגללן הוקמה הלהקה שלנו היא לתת פתרון לאנשים כמוכם, ולתת דוגמה לכך שחתונה, או כל אירוע, יכולים להיות נוצצים, משמחים ובלתי נשכחים ללא עזרים מיוחדים, אלא על ידי איכות המוזיקה והצליל, והשמחה שלכם ושלנו.

 

מזל טוב!

 

Deja Vu Band