top of page
להקת חתונות

להקת חתונות

לכל מאורע יש אופי שונה, מי שמפיק את האירוע מבחינת המוסיקה חייב להבין מה הקהל רוצה ואוהב.

 

אם בעבר היה מייגע לבחור להקות לחתונה או מוסיקה לחתונה, היום בעידן האינטרנט, יהיה פשוט למדי למצוא להקה מתאימה. אם נתקלתם בהצעת מחיר זולה מדי לאחר שערכתם סקר לגבי המחירים מומלץ לא ללכת על הלהקה הזולה מכולם. מחיר זול מדי צריך להדליק אצלכם נורה אדומה.

 

להקת חתונות צריכות להיבחר בקפידה רבה. יש החושבים שתקליטן או נושא המוסיקה באירועים אינו מצריך דאגה כי כולם יודעים את עבודתם אך זה ממש לא כך. ישנם אירועים רבים אשר לא מתרוממים מספיק פשוט כי המשפחה או המפיק לא ידעו מי עומד מאחורי המוסיקה. שני הדברים החשובים ביותר באירוע זה המוסיקה והאוכל. רוב האורחים ידברו עליהם בתום האירוע כך שעליכם לקחת זאת לתשומת לבכם.

דז'ה וו מופיעים בכל הארץ, אנו נתאים את המופע לכל סוגי הארועים: החל מארועים פרטיים קטנים ועד לארועים עסקיים, ארועי חברה, כנסים, קבלות פנים, חתונות או כל ארוע אחר אשר תרצו להעניק לו את החוויה היפה והססגונית של שנות ה-60 וה-70.

מדריך לבחירת להקת חתונות 

אז יש לכם כבר תאריך, ואולי אפילו בחרתם מקום להתחתן בו... עכשיו מחפשים להקה לחתונה. מה עושים? למה צריך לשים לב?

אז יש לכם כבר תאריך, ואולי אפילו בחרתם מקום להתחתן בו... עכשיו מחפשים להקה.

מה עושים? למה צריך לשים לב?

 

צריך לזכור שהלהקה והמוסיקה באירוע היא הגורם המשפיע ביותר על האווירה, לכן ההחלטה על הלהקה לחתונה היא אחת החשובות ביותר בהכנות לחתונה.
כיוון שכך, השקיעו! תרימו טלפון ותשאלו את כל מה שחשוב לכם.
הכינו דף שאלות והתקשקרו ללהקות חתונה שאהבתם.
 
לפעמים הלהקה הראשונה שתשמעו תמצא חן בעינכם כל כך שממש לא צריך לחפש יותר. לפעמים לא אוהבים אפילו שבעה-שמונה הרכבים ואז חייבים להמשיך לחפש ולא להתפשר.

 

כיצד לכוון את החיפוש בצורה חכמה?

 

חפשו להקה לחתונה שמתאימה לסגנון המוסיקלי אותו אתם אוהבים, והמתאימה לאורחים שלכם.

האם הנכם אוהבי פופ או רוקנ'רול?

 סגנון להקת חתונה חשוב לא פחות מרמתה. יכולה להיות להקה נהדרת שמנגנת מצוין מוזיקה שאתם לא אוהבים.

 

ישנן כמה נקודות עקרוניות שכדאי מאוד לזכור כשבודקים הרכב:

 

- תתמקדו על הסגנון שאתם אוהבים, ואם אתם אוהבים הכל, דברו עם הלהקה ובדקו עד כמה הם גמישים.

- חשוב מאוד לבדוק את איכות ההגברה. עימדו על כך שתקבלו מידע לגבי איכות ההגברה, מספר אנשי הצוות ובידקו כמה זמן הצוות עובד עם הלהקה.

 

- מומלץ לברר האם נגני ההרכב קבועים או משתנים מאירוע לאירוע. הרכב קבוע מגובש יותר, ואתם יודעים בדיוק מה תקבלו. בהרכב כזה, גם אם נאלצים להחליף נגן באירוע נקודתי, קל יהיה הרבה יותר "להכניס אותו לעניינים".

- כדאי מאוד לברר האם וכמה נגנים משתתפים בחופה, ואיזה. כאן זה שאלה של טעם – יש אלו שרוצים הרכב מלא, כולל תופים, יש כאלה שרוצים הרכב מצומצם יותר עם התאמה של הכלים לאווירה אקוסטית ועדינה.

- בקשו לראות קליפים של הלהקה מופיעה בחתונה כלהקת חתונה, קליפים מאירועים פרטיים, אם אפשרי לראות את הלהקה מנגנת לייב זה מצוין.

-סמכו על עצמכם - היה כיף לשוחח עם מנהל/ת הלהקה בטלפון, הכלח היה ברור? מרגישים שקיבלתם את כל המידע שרציתם? היה חיבור? בא לכם לראות את חברי הלהקה ביום האירוע? אם התשובה היא כן לכל השאלות- כנראה שמצאתם להקה לחתונה שלכם:)

בהצלחה!

landing videos
להקת חתונות | להקת לחתונה | להקת אירועים | דז׳ה וו לחתונה
03:42
צפייה בסרטון

להקת חתונות | להקת לחתונה | להקת אירועים | דז׳ה וו לחתונה

להקה לקבלת פנים | להקת חתונות | להקה לאירועים |  דז׳ה וו לקבלת פנים
04:17
צפייה בסרטון

להקה לקבלת פנים | להקת חתונות | להקה לאירועים | דז׳ה וו לקבלת פנים

להקה לאירועים קטנים - להקת דה ז׳ה וו
03:16
צפייה בסרטון

להקה לאירועים קטנים - להקת דה ז׳ה וו

המופעים שלנו

להקת חתונות סופר איכותית 

אתם בטח שוברים את הראש מה להביא לאירוע הבא של החברה, משהו שיתאים לכולם, שירגש וכמובן  - שכולם יבואו למחרת עם חיבוקים, נשיקות ומלא...

המזל הגדול שלנו כלהקה הוא שמגיעים אלינו אוהבי מוזיקה רבים ומגוונים. כשאוהבים מוזיקה, היא מתאימה לכל אירוע מרגש בחיים, לכן,אין זה פלא שמצאנו...

האם לתכנן אירוע לבד?
כיצד בימינו יוצרים רושם איכותי באירועים? זו אחת השאלות הקריטיות ביותר אשר כל אדם מחפש עליה מידע בזמן...

להקת קאברים איכותית ומנוסה תדע כיצד להעיף את האירוע לשמיים. הלהקה צריכה להיות רגישה לרחשי הקהל ובמהלך האירוע להחליט...

להקה של ארבעה מוזיקאים תלווה את האורחים שלכם בעודם נפגשים עם המכרים, בין שלל המאכלים והפיטפוטים בניגון נעים, לא מפריע, איכותי...

לכל מאורע יש אופי שונה, מי שמפיק את האירוע מבחינת המוסיקה חייב להבין מה הקהל רוצה ואוהב. אם בעבר היה מייגע לבחור להקות... 

bottom of page