top of page
landing videos
צפייה בסרטון

דז'ה וו בהופעה פרטית | להקה להופעה פרטית

הופעה פרטית בבית - הופעת להקה באירוע פרטי - הופעות סלון - מופע פרטי בבית

טיפים לבחירת להקה להופעה פרטית:

חפשו להקת קאברים שמתאימה לסגנון המוסיקלי המועדף אותו אתם אוהבים, והמתאימה לאורחיכם.

האם אתם אוהבי ג'אז או קלאסי? רוקנרול? מוסיקת עולם?

אולי תרצו רק מוסיקה הלכתית באירוע או שתרצו גם מוסיקה ישראלית או לועזית? סטייל להקת אירועים חשוב לא פחות מרמתה.

יכולה להיות להקה נהדרת שמנגנת מצוין מוזיקה שאתם לא אוהבים... חבל.

להרבה להקות באירועים פרטיים יש סטייל מובהק או התמחות בקהל מסוג שונה, ואם הכנתם את שיעורי הבית, בהחלט תוכלו לחסוך זמן רב והתרוצצויות.

גם הכלים בהרכב יתנו לכם אינדיקציה לא רעה לסגנון להקת האירועים שאתם מחפשים.

מספר הגיטרות המנגנות מעיד על סגנון, כמו גם ההחלטה בין קלידן שמנגן בס לבין נגן גיטרה בס.

אולי אפילו הבגדים שבוחרים חברי הלהקה ללבוש באירועים או סגנון התמונות שהם מפרסמים יכולים להעיד על הכיוון המוזיקלי של להקת חתונות.

כאן בתמונה שמולכם, ניתן לראות סגנון מובהק של להקת אירועים, במקרה הזה מדובר בנו כמובן:)מנגנים בקבלת פנים בחתונה מיוחדת במינה בבית המלאכה ברגבה.

להקת אירועים אקוסטית, בגובה העיניים של הקהל, ניתן להבחין באופי הלהקה וזה מאוד חשוב לשעת מה אתם מחפשים בלהקת האירועים שלכם.

 

הופעת סלון היא בעצם הופעה פרטית לקהל אישי שהמארח בוחר להזמין והיא מותאמת באופן מושלם לצרכים ולרצונות של המארגן.

 

כל תכנון האירוע (בהקשר של ההופעה) נעשה יחד עם דז'ה וו, בשיתוף פעולה ובהתאם לתוכניות לכלל האירוח ולא רק לזמן המופע כך שהכל יזרום בצורה הרמונית.

 

ציוד ההגברה שאנו משתמשים בו בהופעות הסלון הוא ציוד מקצועי המותאם במיוחד בגודלו כדי שיתאפשר להכניס אותו לכל חלל ביתי. מה שאומר שאין צורך בבית או שטח גדול.

אנחנו דואגים להביא אנשי סאונד שמומחים בעבודה עם מרחבים ביתיים ככה שהם יודעים לפתור אתגרים (אם יש) ולספק סאונד שהוא לא פחות ממדהים!

 

בנוסף, לפני הגעה למקום נבצע תשאול קצר: האם ההופעה בחצר, בסלון, במרפסת, בגג וכיוצ"ב, מופע פרטי בבית, כמות הקהל המשוערת, האם יש שקע חשמל קרוב, חניה קרובה, מעלית ועוד. תמיד נבקש תמונות או סרטון של מרחב ההופעה ולפעמים גם נגיע במיוחד לראות את המקום, כדי לארגן הכל על הצד הטוב ביותר ולדעת להיערך בהתאם.

 

רגע...ומה המארח צריך לעשות? כלום. אנחנו מביאים את כל הדרוש לנו. המארח לא צריך לדאוג, להתעסק או להביא שום דבר (אם אתם ממש רוצים אפשר לארגן לסאונדמן בירה)

בהצלחה בבחירה המוסיקלית שלכם!

 

בהופעה פרטית | להקה להופעה פרטית | הופעת סלון

המופעים שלנו

להקה להופעה פרטית סופר איכותית 

אתם בטח שוברים את הראש מה להביא לאירוע הבא של החברה, משהו שיתאים לכולם, שירגש וכמובן  - שכולם יבואו למחרת עם חיבוקים, נשיקות ומלא...

המזל הגדול שלנו כלהקה הוא שמגיעים אלינו אוהבי מוזיקה רבים ומגוונים. כשאוהבים מוזיקה, היא מתאימה לכל אירוע מרגש בחיים, לכן,אין זה פלא שמצאנו...

האם לתכנן אירוע לבד?
כיצד בימינו יוצרים רושם איכותי באירועים? זו אחת השאלות הקריטיות ביותר אשר כל אדם מחפש עליה מידע בזמן...

להקת קאברים איכותית ומנוסה תדע כיצד להעיף את האירוע לשמיים. הלהקה צריכה להיות רגישה לרחשי הקהל ובמהלך האירוע להחליט...

להקה של ארבעה מוזיקאים תלווה את האורחים שלכם בעודם נפגשים עם המכרים, בין שלל המאכלים והפיטפוטים בניגון נעים, לא מפריע, איכותי...

לכל מאורע יש אופי שונה, מי שמפיק את האירוע מבחינת המוסיקה חייב להבין מה הקהל רוצה ואוהב. אם בעבר היה מייגע לבחור להקות... 

bottom of page