מדריך לבחירת להקת לחתונה 

אז יש לכם כבר תאריך, ואולי אפילו בחרתם מקום להתחתן בו... עכשיו מחפשים להקה.

מה עושים? למה צריך לשים לב?

 

צריך לזכור שהלהקה והמוסיקה באירוע היא הגורם המשפיע ביותר על האווירה, לכן ההחלטה על הלהקה לחתונה היא אחת החשובות ביותר בהכנות לחתונה.
כיוון שכך, השקיעו! תרימו טלפון ותשאלו את כל מה שחשוב לכם.
הכינו דף שאלות והתקשקרו ללהקות חתונה שאהבתם.
 
לפעמים הלהקה הראשונה שתשמעו תמצא חן בעינכם כל כך שממש לא צריך לחפש יותר. לפעמים לא אוהבים אפילו שבעה-שמונה הרכבים ואז חייבים להמשיך לחפש ולא להתפשר.

 

כיצד לכוון את החיפוש בצורה חכמה?

 

חפשו להקה לחתונה שמתאימה לסגנון המוסיקלי אותו אתם אוהבים, והמתאימה לאורחים שלכם.

האם הנכם אוהבי פופ או רוקנ'רול?

 סגנון להקת חתונה חשוב לא פחות מרמתה. יכולה להיות להקה נהדרת שמנגנת מצוין מוזיקה שאתם לא אוהבים.

 

ישנן כמה נקודות עקרוניות שכדאי מאוד לזכור כשבודקים הרכב:

 

-תתמקדו על הסגנון שאתם אוהבים, ואם אתם אוהבים הכל, דברו עם הלהקה ובדקו עד כמה הם גמישים.

- חשוב מאוד לבדוק את איכות ההגברה. עימדו על כך שתקבלו מידע לגבי איכות ההגברה, מספר אנשי הצוות ובידקו כמה זמן הצוות עובד עם הלהקה.

 

- מומלץ לברר האם נגני ההרכב קבועים או משתנים מאירוע לאירוע. הרכב קבוע מגובש יותר, ואתם יודעים בדיוק מה תקבלו. בהרכב כזה, גם אם נאלצים להחליף נגן באירוע נקודתי, קל יהיה הרבה יותר "להכניס אותו לעניינים".

-כדאי מאוד לברר האם וכמה נגנים משתתפים בחופה, ואיזה. כאן זה שאלה של טעם – יש אלו שרוצים הרכב מלא, כולל תופים, יש כאלה שרוצים הרכב מצומצם יותר עם התאמה של הכלים לאווירה אקוסטית ועדינה.

- בקשו לראות קליפים של הלהקה מופיעה בחתונה כלהקת חתונה, קליפים מאירועים פרטיים, אם אפשרי לראות את הלהקה מנגנת לייב זה מצוין.

-סמכו על עצמכם- היה כיף לשוחח עם מנהל/ת הלהקה בטלפון, הכלח היה ברור? מרגישים שקיבלתם את כל המידע שרציתם? היה חיבור? בא לכם לראות את חברי הלהקה ביום האירוע? אם התשובה היא כן לכל השאלות- כנראה שמצאתם להקה לחתונה שלכם:)

 

בהצלחה!

מדריך לבחירת להקת חתונות ואירועים