להקת דז׳ה וו ביום הולדת

 

המזל הגדול שלנו כלהקה הוא שמגיעים אלינו אוהבי מוזיקה רבים ומגוונים. כשאוהבים מוזיקה, היא מתאימה לכל אירוע מרגש בחיים, לכן,אין זה פלא שמצאנו את עצמנו בזמן האחרון מנגנים בבריתה, בת מצווה ויום הולדת 50 ואף יום הולדת 60.

 

אין ספק ונאמר כבר רבות על יכולת של מוזיקה לקרב לבבות, לחצות גבולות ולרגש. כנראה שגם במקרה שלנו, יש אנשים שאוהבים את המוזיקה שאנחנו מנגנים, המוזיקה שגדלנו עליה. יש כאלו שרק נולדו וההורים שלהם מארגנים לכבוד המאורע מסיבה משמחת ולשם אנחנו מגיעים להופעה אקוסטית, נעימה, לא מפריעה למהלך האירוע ומספקת את ה"טוויסט" המיוחד.

 

יש כאלו שחוגגים בר-בת מצווה ויש להם טעם מוזיקלי משובח, אז במקום "להרים" את המסיבה עם די ג'יי, הם והוריהם בוחרים בהופעה של דז'ה וו, המתאימה לכל הגילים ומבטיחה אירוע מיוחד. ויש את אלו שחיו את המוזיקה הנהדרת הזאת בזמן אמת, כמו אלכס, שעם משפחתו וחבריו חגג את יום הולדתו ה-50... ודז'ה וו היו ההפתעה של הערב. יש את יורם, שזכה למסיבת הפתעה שאירגנה לו משפחתו המקסימה. ברשימת השירים שניגנה הלהקה כיכבו השירים האהובים עליו ואפילו מצאו את דרכם שירים שלא ניגנו מעולם, לפי בקשת המשפחה.. היה מרגש!

 

אז אם אתם מחפשים להקה לבת מצווה, מוזיקה חיה למסיבת יום הולדת, הרכב מוזיקה חיה לברית או שאתם מארגנים אירוע ומשוועים לדבר הנוסף, המיוחד, המפתיע - אתם יכולים לסמוך על דז'ה וו שיתנו הופעה מעולה, איכותית, ועם שירות אדיב ומקצועי לאורך כל הדרך.

גני אירועים חדשים ומרגשים שנכיר הקיץ!

May 26, 2019

הפתעה שמחממת את הלב

May 20, 2019

1/15
Please reload

דז'ה וו יספקו כל דרישותיכם בתחום המוסיקה.

לבירורים, יעוץ והזמנה, נטלי: 054-7357373

 

להקה לברית - מוסיקה לבריתה     יום הולדת 60 - יום הולדת 50

  • Instagram דה ז'ה וו
  • Facebook - להקת דה ז'ה וו
  • YouTube - להקת אירועים וחתונות

© Copyright 2019 - Deja Vu Band