להקות לאירועים

עד לפני שנים ספורות היה לא פשוט להיתקל בחתונה ללא רחבת ריקודים מהבהבת ונוצצת. תקליטן איכותי נחשב היה מלך ההפקה, ורחבת הריקודים הייתה האירוע המרכזי. אין ספק שהחשוב מכל לבעלי השמחה הוא לראות את כל האורחים נהנים ורוקדים. בשנים האחרונות מתחילים לצוץ אירועים בסגנונות מעט שונים. להקת חתונות מקצועית יכולה להוות תחליף מעניין ומקורי ביותר לרחבת הריקודים המסורתית והפשוטה, ולהקת חתונות טובה ומרקידה תהיה ללא שום ספק משהו שכולם ידברו עליו גם זמן רב לאחר האירוע. אפשרות נוספת היא הרכבים מוסיקליים שונים אשר לא עונים לקטגוריה הזו של להקת חתונות, ומסוגלים להשתלב עם תקליטן בכפיפה אחת.

אם גם אתם שוקלים לחרוג ממסורת התקליטן ולנסות קו מקורי של מופע חתונות, או כל הרכב מוסיקלי, כדאי מאוד שתהיו מודעים היטב לסיכויים מול הסיכונים שבהעדפת כל אחת מהאפשרויות. 
התלבטויות? ספקות? שאלות? כל התשובות לפניכם.

החלטנו ללכת על להקת חתונות. מהם היתרונות?

• אין ספק על כך שלהקה תצליח, באחוזים גבוהים יותר מהמקרים, ליצור את הגירוי הראשוני והרצון לרקוד. יש את העניין, יש משיכה, יש משהו מיוחד, וגם אורחים שלא חשבתם שיקרעו את הרחבה יעלו ויבואו בכדי להתרשם מן המופע המיוחד.
• ברוב המקרים איכות הסאונד של להקה חיה, בעלת מערכת הגברה ואיש סאונד אישי, תעלה בהרבה על רמת הסאונד של תקליטן. 
להקות לאירועים הן היא מוקד משיכה ויזואלי ואטרקציה, גם מעבר להיותה "מרקידת קהל". את הלהקה אפשר לראות ולא רק לשמוע, והקשר הויזואלי הזה ייצור עניין אצל קהל נרחב יותר. מי שלא אוהב לרקוד לא יוכל הרי למצוא כל עניין בתקליטן...
• להקת חתונות איכותית מסוגלת להשתלב היטב בחתונה המעוצבת עם קונספט. לדוגמה חתונה המעוצבת בסגנון כפרי יכולה לקבל אווירה אותנטית כאשר היא מלווה בלהקה בסגנון אירי או שירים אחרים בסגנון מתאים. חתונה המעוצבת בסגנון רומנטי, מסוגלת להדגיש את הקונספט על ידי להקה לקבלת פנים שתשיר שירים רומנטיים, קלאסיים, וכן הלאה.

 

 

דז'ה וו יספקו את כל צורכיכם המוסיקליים כגון : מוסיקה לברית, להקה לבריתה מוסיקה לבר מצווה, להקה ליום הולדת, מופע לאירוע מועצה, אירוע לעירייה, מופע לאירוע חברה, אירוע סוף שנה, להקה ליום נישואין, מוסיקה ליום נישואין, הרקה לחתונה.

 

  • Instagram דה ז'ה וו
  • Facebook - להקת דה ז'ה וו
  • YouTube - להקת אירועים וחתונות

© Copyright 2019 - Deja Vu Band