דז'ה וו - להקה לקבלת פנים 

תחילתו של אירוע, כשהמשפחה והחברים מגיעים, מנשקים ומחבקים, זהו הזמן שקובע את ה"טון".

 

להקה של ארבעה מוזיקאים תלווה את האורחים שלכם בעודם נפגשים עם המכרים, בין שלל המאכלים והפיטפוטים בניגון נעים, לא מפריע, איכותי. המופע האקוסטי של להקת דז'ה וו בקבלת הפנים צובע את תחילת האירוע בצלילים חמים ונעימים, ועם השירים הכי יפים של שנות ה60 וה70 הנגנים מקבלים את האורחים.

 

יש הבדל מהותי בין להשמיע שירים ברקע לבין לשמוע אותם מבוצעים ב"לייב". קולם של הזמרים נותן נגיעה אישית לשירים המוכרים והאהובים, וצלילי הגיטרות והקונטרבס נותנים לשירים עומק חדש.

 

חשיבות המוסיקה בקבלת הפנים או האירוע שלכם:

המוזיקה שתבחרו לאירוע שלכם יכולה להיות וכנראה תהיה הדבר שהאורחים הכי זוכרים ולכן יש להשקיע מחשבה רבה ולהבין מה הסגנון המוזיקלי שלכם, מה יהיה נעים לכם לשמוע באירוע, האם יש לכם נושא לאירוע ואיזה מוזיקה מתאימה לו.

הרגישות שלנו לסאונד היא גבוהה ביותר ולכן הכלים ומערכת ההגברה מביאים אליכם איכות סאונד מצויינת, לא רועשת מידי, מאפשרת לכל האורחים להנות מהנגינה מבלי שזה יפריע להם בשיחה.

 

היתרון שבהופעה חיה:

האלגנטיות והחמימות שבמוזיקה האקוסטית עם שילוב השירים של שנות הפרחים והאהבה יוצרים מופע שנוגע בלבבות כל האורחים ופותח את האירוע שלכם בקירוב לבבות שרק מוזיקה יכולה ליצור.

יתרון גדול שיש ללהקה לקבלת פנים הוא אפקט ה"הופעה": יש על מה להסתכל, יש מוקד משיכה מעניין, הבגדים והכלים גם הם חלק מהמסע הזה שלהקת דז'ה וו נוסעת בו עם הקהל כל הופעה מחדש.

 

להקת דז'ה וו תתאים עצמה לבקשות ולרצונות שלכם, יחד ניצור רשימת שירים יפיפייה ומרגשת שתפתח את האירוע המיוחד שלכם בצורה הכי אלגנטית ומכובדת.

דז'ה וו מופיעים בכל הארץ, אנו נתאים את המופע לכל סוגי הארועים: החל מארועים פרטיים קטנים ועד לארועים עסקיים, ארועי חברה, כנסים, מוסיקה לקבלת פנים, חתונות או כל ארוע אחר אשר תרצו להעניק לו את החוויה היפה והססגונית של שנות ה-60 וה-70.

- I Feel The Earth

- Let It Be

- You've Got A Friend

:טעימה קטנה מהופעה אקוסטית

גני אירועים חדשים ומרגשים שנכיר הקיץ!

May 26, 2019

הפתעה שמחממת את הלב

May 20, 2019

1/15
Please reload

מאמר על להקה לאירוע

  • Instagram דה ז'ה וו
  • Facebook - להקת דה ז'ה וו
  • YouTube - להקת אירועים וחתונות

© Copyright 2019 - Deja Vu Band